Meltem Parlak Evlenecek miyiz?

Meltem Parlak Evlenecek miyiz? Stand Up Gösterisi

Meltem Parlak tek kişilik stand-up gösterisi ‘Evlenecek miyiz?‘ etkinlik takvimi kapsamında devam etmekte. Oyuncu, yazar ve komedyen Meltem Parlak tarafından hazırlanan Evlenecek miyiz? Stand Up gösterisi hakkında merak ettikleriniz.

Hatunlar Stand-up Çok Da Fifi ekibinden oyuncu, yazar, komedyen Meltem Parlak, “Evlenecek miyiz?” isimli tek kişilik gösterisi.

Meltem Parlak Evlenecek miyiz? Fragmanı izle

Evlenecek miyiz? gösteri etkinlikleri için tıklayın!

Evlenecek miyiz? Stand Up ve Çok da Fifi Stand up

Meltem Parlak 2019 yılı sonunda toplamda 326 kez sahnelediği tek kişilik stand up gösterisi Evlenecek miyiz? ve Çok da Fifi Stand up 2020 yılında da tüm kahkahası ve eğlenecesi ile devam ediyor. Sizleri de etkinliklerin yapılacağı tarihlerde stand up gösterilerimize bekliyoruz. Eğlenceli bir gösteri izlemek için aşağıda yer alan 2020 Evlenecek miyiz? ve Çok da Fifi Stand up Ocak ayı etkinlik listesinde size uygun tarihlerde gösterimize buyurun, gelin gülüşelim.

2020 Ocak Ayı Stand Up Etkinlikleri

Meltem Parlak tek kişilik gösterisi ‘ Evlenecek Miyiz? ‘ 2020 Ocak ayı içerisinde 17 Ocak Cuma 20:30’da Livingroom Kadıköy’de, Çok da Fifi Stand up gösterisi ise 7, 10, 11, 18, 25, 31 tarihlerinde pek çok farklı sahnede sizlerle buluşuyor.

  • 07 Ocak Touché Zorlu Performans Sanatları
  • 10 Ocak Living Room Art Cafe & Social Club
  • 11 Ocak Mersin Murphy’s Irish Pub & Cafe
  • 17 Ocak ‘Evlenecek miyiz?’ Living Room Art Cafe & Social Club
  • 18 Ocak BKM Mutfak Çarşı
  • 25 Ocak CKM
  • 31 Ocak Living Room Art Cafe & Social Club

Etkinlik Biletleri Biletix ve gişelerden temin edebilirsiniz. 2020 yılının ilk gösterisi için 07 Ocak tarihinde sizleri Zorlu PSM touché bekliyoruz. Living Room Kadıköy Stand up gösterimizin ardından Mersin’de olacağız. BKM Mutfak gösterileri 18 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek. CKM ve Living Room gösterilerimiz ile 2020 Ocak ayını tamamlayacağız. Meltem Parlak 2020 Stand up gösterileri için sizleride etkinlik tarihlerinde aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Cevap bırakın